podobná díla k jde o to.


http://www.youtube.com/watch?v=LKCLXe9z13g
přidáno 02.06.2013
hodnoceno 14
čteno 1497(10)
posláno 0
Matějítkovi :)
přidáno 25.11.2008
hodnoceno 10
čteno 2415(36)
posláno 0
21. 3. 2007
přidáno 11.03.2013
hodnoceno 23
čteno 1548(22)
posláno 0
jedna listopadová
přidáno 11.04.2012
hodnoceno 11
čteno 1668(9)
posláno 0
21 let uplynulo po ,,revoluci", a přesto se nezměnilo vše, v co se doufalo. Lidé ale nechtějí více, oni jsou rádi, za to málo, ale tím jsou vini. Teď remcají, teď nadávají, však za chybu mohou oni. A kdo chybu napraví? Opět, pouze oni.
přidáno 27.02.2010
hodnoceno 7
čteno 1538(13)
posláno 0
inspirováno psaním vzkazů
přidáno 15.12.2008
hodnoceno 6
čteno 1799(21)
posláno 0
asi
přidáno 13.11.2015
hodnoceno 30
čteno 1631(36)
posláno 0
přidáno 13.03.2013
hodnoceno 12
čteno 1902(20)
posláno 0
přidáno 10.06.2025
hodnoceno 23
čteno 315(17)
posláno 0
Není třeba se urážet, určitě existují i básnící krásní a pořádkumilovní, ba pedantičtí, ačkoliv o tom dost pochybuji, bude jich jako šafránu:) Básnířky jsou naopak krásné všechny, to dá rozum:)
přidáno 23.08.2013
hodnoceno 37
čteno 2272(31)
posláno 0
přidáno 13.03.2011
hodnoceno 14
čteno 1856(28)
posláno 0
přidáno 24.06.2025
hodnoceno 16
čteno 295(20)
posláno 0
přidáno 08.07.2012
hodnoceno 8
čteno 1447(13)
posláno 0
..v podstatě tím myslím spoustu věci, které snad ani já nedokáži vymalovat barvami, kterými si zaslouží...Možná v tom najde to své :)
přidáno 21.02.2012
hodnoceno 12
čteno 1564(10)
posláno 0
přidáno 22.07.2010
hodnoceno 11
čteno 1858(13)
posláno 0
Mám problém s jednou částí. Má ještě alternativní variantu, ale ta se mi nějak nelíbí. Kdyby to někoho zajímalo nebo by mi chtěl poradit, pište. Dík!
přidáno 04.07.2025
hodnoceno 15
čteno 322(17)
posláno 0
Mimochodem 200 dílo.
přidáno 25.04.2013
hodnoceno 8
čteno 1504(16)
posláno 0
Taková Středověká
přidáno 03.02.2013
hodnoceno 12
čteno 1583(10)
posláno 0
přidáno 25.12.2012
hodnoceno 12
čteno 1097(17)
posláno 0
přidáno 20.10.2014
hodnoceno 14
čteno 1253(17)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o Delivery :
Teress! nejvetsi spisovatelka! a ja se tesim az za to budes brat tucny prachy:D huu to se budem mit!:-) davej to tak jako do ted;) ses nejlepsi segra na svete)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming