podobná díla k Život


Neměla bych změnit přístup k životu? Jaký si to člověk udělá, takový to má. Menší procházka do mého nitra.
přidáno 06.05.2008
hodnoceno 14
čteno 2074(37)
posláno 0
hořký kafe nedokáže spláchnout uplně všechno
přidáno 11.10.2009
hodnoceno 9
čteno 1789(24)
posláno 0
a to něco uvnitř, co v nich je...a pro všechny, co nikdy nepochopí, aby se aspoň o to pokusili...
přidáno 05.01.2008
hodnoceno 9
čteno 1520(23)
posláno 0
Štěstí není nikdy dost. A já si píšu jenom tak pro radost... ;))
přidáno 22.05.2008
hodnoceno 5
čteno 1890(22)
posláno 0
nezařadim to do kategorie láska, právě proto, že tohle láska není =) šlo to tak něják samo,lehce, //sepsána na lyžařském výcviku =)// protože tak to prostě asi bude...ale pssst ;)
přidáno 25.01.2010
hodnoceno 4
čteno 1507(10)
posláno 0
...některý dny...prostě vážně nemají smysl...("jéchecheche!:D:P)
přidáno 23.01.2008
hodnoceno 11
čteno 2473(31)
posláno 0
Hlas, který nikomu nepatří, ale mluví za vše... Tohle neberte moc vážně, to jsou výlevy, které píšu po vytočení 723......
přidáno 11.06.2008
hodnoceno 18
čteno 2660(42)
posláno 0
Co bylo, už není...
přidáno 13.10.2007
hodnoceno 10
čteno 1871(20)
posláno 0
Vracím se...ale ne úplně a jen na chvíli...:-)
přidáno 29.01.2010
hodnoceno 8
čteno 1596(20)
posláno 0
... Naprostej ,,plivanec" k mým nohám... Snad ani za sklopení zraku, abyste se na něj podívali, vám to nestojí... Tak... Proč to sem dávám, co?
přidáno 22.01.2008
hodnoceno 16
čteno 1507(34)
posláno 0
Utíkáme do světa iluzí, abychom nemuseli lhát o sobě samých
přidáno 12.05.2008
hodnoceno 9
čteno 2351(28)
posláno 0
opět páteční noc... nevím, proč jsou vždycky tak zajímavé... ale co, aspoň mám o čem psát... :D
přidáno 13.10.2007
hodnoceno 10
čteno 2046(44)
posláno 0
přidáno 04.02.2010
hodnoceno 1
čteno 1648(4)
posláno 0
... Dneska bylo tak krásný počasí /jaro/... //Zasloužíš... a ty to víš.//
přidáno 28.01.2008
hodnoceno 11
čteno 1701(43)
posláno 0
O jednom nádherném setkání E
přidáno 16.04.2008
hodnoceno 6
čteno 1923(19)
posláno 0
i to se občas stává... prosím o komentáře..
přidáno 28.10.2007
hodnoceno 3
čteno 1867(21)
posláno 0
... že by lehká autobiografie? :o)
přidáno 27.02.2008
hodnoceno 7
čteno 2064(17)
posláno 0
Anotaci nemám... Ale prosím o hodnocení a komenty. Díky
přidáno 15.07.2008
hodnoceno 7
čteno 2138(18)
posláno 0
---
přidáno 09.11.2007
hodnoceno 6
čteno 1714(15)
posláno 0
moje vize anarchie prosim o slovní hodnocení....
přidáno 19.02.2008
hodnoceno 2
čteno 1995(15)
posláno 0
1|2
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
veronika řekla o Liss Durman :
liss..rozumime si, vzdycky se ti snazim komentem neco sdelit, ale asi ne vzdycky se mi to podari..co bych ti chtela rict je to, ze sem rada, ze te znam-neznam a jestli si v ty plzni, tak se koukej nekdy ozvat...:)...libi se mi, jak si uprimna a stojis si za tim svym..
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming