podobná díla k Vyzvání k tanci


Po dlouhé době zase úplně jiné myšlenky... Váhala jsem mezi kategorií "erotika, sex" a "láska"... Nechť si v tom každý najde to své:-)
přidáno 23.12.2012
hodnoceno 16
čteno 1570(34)
posláno 0
Oddechovka, opravdu prostá.
přidáno 14.01.2013
hodnoceno 20
čteno 1369(33)
posláno 0
Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
přidáno 23.09.2011
hodnoceno 42
čteno 2233(60)
posláno 0
přidáno 22.02.2017
hodnoceno 33
čteno 1784(39)
posláno 0
zamilovaná i vtipná...
přidáno 19.11.2014
hodnoceno 23
čteno 1487(20)
posláno 0
(ABAB CC DD) a použití slov: radost, rameno, potlesk, mrcha, blesk
přidáno 18.02.2015
hodnoceno 34
čteno 2142(24)
posláno 0
Nostalgie z minulého podzimu. Moc prosím o komentáře.
přidáno 12.09.2011
hodnoceno 12
čteno 1778(28)
posláno 0
první polovina přírodovědné pozorování druhá slaďárna
přidáno 25.09.2014
hodnoceno 12
čteno 1873(14)
posláno 0
Klasické Rondeau: 13 veršů, slogan, kterým báseň začíná a zároveň je pointou. Jen dva rýmy.
přidáno 30.01.2017
hodnoceno 12
čteno 1312(18)
posláno 0
Na cestě autobusem :D
přidáno 26.09.2014
hodnoceno 15
čteno 1687(26)
posláno 0
Malé zamyšlení nad tím, co je to Láska...
přidáno 25.02.2009
hodnoceno 18
čteno 2103(35)
posláno 0
přidáno 06.02.2015
hodnoceno 14
čteno 1774(31)
posláno 0
přidáno 10.01.2012
hodnoceno 8
čteno 1563(19)
posláno 0
přidáno 23.09.2015
hodnoceno 21
čteno 1389(25)
posláno 0
přidáno 05.05.2026
hodnoceno 12
čteno 151(14)
posláno 0
Ne fena, nýbrž žena z Dalmácie :D
přidáno 10.08.2016
hodnoceno 11
čteno 1626(24)
posláno 0
ranní probuzení :-)
přidáno 30.04.2009
hodnoceno 10
čteno 1851(25)
posláno 0
celkem dlouhá doba. inspirovala mě malvína, rozvázala ta zamotaná slova. jako vždy. moje sedmikráska. vždycky záchraná ruka. setkání u Myšáka a to její obejmutí, které zahání všechno černý v hlavě. miluju.*
přidáno 14.02.2010
hodnoceno 6
čteno 1620(25)
posláno 0
přidáno 09.09.2025
hodnoceno 7
čteno 322(12)
posláno 0
Autobusová... o ránech, který teď zažívám... a... je věnovaná... protože venku nesvítí sluníčko... a já se nemůžu ani smát ani brečet...
přidáno 08.03.2008
hodnoceno 23
čteno 2408(51)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
Jsoucno řekl o štiler :
Kamarád ve zbrani, expert v kouzlení. Pár společných zážitků, které mě baví ještě teď. Jeho tvorba je v těchto končinách potřeba jako vodka na stranické schůzi. Cynik se skvělým darem dokonale a z fleku přetextovat jakoukoliv písničku.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming