|
...a doufám, že nic jinýho...
|
|
Snad trochu ke cti podzimu,ale není to skoro vůbec o něm...zase se v tom motá moc dalších efektů...jako letní vzpomínky atp....Snad se bude líbit a najde pochopení :-)
|
|
je 2:10 a mě napadaj takový hlouposti..
Pozor na ego a sobeckost!!! To všechno ničí
|
|
Asi sem trdlo...
|
|
|
|
|
|
Už tu jednou byla....dodávám s hudbou.... :-)
|
|
bu!
|
|
.....
|
|
Doufat, že všimne si
zvláštní průšvihářky
|
|
Napsaná 21.března 2011 :)
|
|
Hoodně osobní a dooost čerstvé...jedna z mála co je věnováno...Bambulce...
|
|
Bez rýmu.
Z reality.
Průběh lásky.
|
|
:))
|
|
|
|
|
|
Věnuji všem, kteří mají pocit, že jim úkoly a povinnosti nedovolují ani se v klidu "vysmrkat"....:-) natož si s někým normálně popovídat...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.


