|
|
|
po delší době nová...
|
|
Californication...a tak
|
|
báseň plná rýmu a krásných obratů zakončená povídkovou úvahou
|
|
ehm ehm...další předzkoušková:)
|
|
2010
|
|
Nebudu čekat až uzraje, na první dobrou, hned, protože...prostě bo...5,4,3,2,1...
|
|
Další má báseň která naději dala ale v zápětí vzala
|
|
...
|
|
***
|
|
Možná proklínání, možná zoufalý řev :) kvalitu prosím omluvte, můj mozek už dlouho nebyl nucen literárně fungovat :)
|
|
|
|
Když si z předešlé noci nic nepamatujete a stejně na to nemůžete zapomenout...
Sto zvířat by snad řeklo..."Neláskou opilí"
|
|
2010
|
|
věnovaná tomuto dni, mému pokoji a bláznovi za inspiraci od zpívajících slavíků z Madridu:D
|
|
|
|
|
|
hádejte, kdo mě zase inspiroval :-)
|


