podobná díla k Kominík


přidáno 02.11.2009
hodnoceno 8
čteno 1638(21)
posláno 0
nedalo mi to a musel sem zveršovat pár postřehů z včerejší olomoucké demonstrace proti imigraci :)
přidáno 01.11.2015
hodnoceno 24
čteno 1497(22)
posláno 0
Jak se tady věci mají...
přidáno 16.06.2013
hodnoceno 11
čteno 1316(8)
posláno 0
Má druhá, rok 2011, když jsem chtěl usměrnit, povzbudit, nabudit
přidáno 27.02.2012
hodnoceno 31
čteno 1988(18)
posláno 0
přidáno 13.12.2011
hodnoceno 11
čteno 1350(17)
posláno 0
Nevím, zůstane nepochopena?
přidáno 09.07.2012
hodnoceno 15
čteno 1535(22)
posláno 0
jak by to asi dopadlo kdyby se něco takového stalo ...:)
přidáno 09.08.2015
hodnoceno 13
čteno 1072(17)
posláno 0
Napsal jsem ji včera 20.4. jako reakci na vhození zápalných lahví do oken romů ve Vítkově. I když holčička stále bojuje o život, je praktricky mrtvá, protože už nebude mít nikdy normální život. Ps: jsem čech
přidáno 21.04.2009
hodnoceno 15
čteno 1424(26)
posláno 0
přidáno 01.11.2009
hodnoceno 6
čteno 1688(21)
posláno 0
dílko trochu mimo můj styl a hlavně slovník napsané podle tohoto citátu: "Život je kurva, která ti své služby poskytuje naoko zadarmo. Nikdy ale nevíš, kdy ti předloží svůj konečný účet."
přidáno 31.05.2011
hodnoceno 22
čteno 2840(25)
posláno 0
přidáno 03.11.2014
hodnoceno 21
čteno 1206(27)
posláno 0
přidáno 27.02.2013
hodnoceno 18
čteno 1446(23)
posláno 0
páteční noc se protáhla...hledáním, nebo spíš prohledáváním... sebe sama... aneb...není nad to vypsat se z podoby...;-D
přidáno 10.02.2008
hodnoceno 18
čteno 1738(38)
posláno 0
přidáno 21.10.2013
hodnoceno 10
čteno 1442(18)
posláno 0
tohle neni jen sen, je to i pravda
přidáno 06.03.2008
hodnoceno 13
čteno 1744(25)
posláno 0
Někdy mám odpověď na všechno. I na bolest. (a na podzim se vždy vyrojila)
přidáno 01.09.2013
hodnoceno 14
čteno 1417(32)
posláno 0
přidáno 09.05.2013
hodnoceno 5
čteno 1022(8)
posláno 0
V Praze už nechci nikdy žít, čtyři měsíce mi bohatě stačily.
přidáno 15.04.2010
hodnoceno 10
čteno 1590(18)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
colorka řekla o Králíček :
Ali, jsi jedna z nejhodnějších slečen, který jsem kdy potkala. Jsem moc ráda, že tě znám, protože můj život bez tebe by byl jak kafe bez cukru. ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming