|
blbůstka na n-tou
|
|
světluška bez lampičky není světluška...
|
|
jen taková volovina...myšlenka.. Snad někomu zvedne náladu ;)
|
|
jo jsou to někdy věci!!??
|
|
|
|
Píšu, jen abych se směl zapojit do soutěže, jejíž zadání mi přistálo v mailové schránce jako kapka čehosi ve vlasech.
|
|
Nepovedený dopis od cestovní kanceláře. Pro pobavení. Čtěte pozorně, všechny chyby jsou záměrné.
|
|
|
|
jedna starší miniatura...
|
|
Taková vulgární miniaturně miniaturní blbost
|
|
z nedokončeného cyklu Pět balad o životě
|
|
neberte mě vážně...
|
|
schválně, kdo pochopí jak to myslím (tim neříkám ať to čteš, ale jsem zvědavý)
|
|
:-D
|
|
Nepříliš originální IT modernizace písně "Pec nám spadla"
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Marnerin řekla o Allone :Je to nejlepší člověk na světě, ona se my vždy snaží pomoct a jsem jí za to vděčná.


