podobná díla k Vyznání z lásky


.....aneb pro 2m pišišvora
přidáno 11.02.2010
hodnoceno 18
čteno 1905(22)
posláno 0
Prosím o názory
přidáno 14.07.2009
hodnoceno 20
čteno 2446(32)
posláno 0
možná bych konečně mohla být upřímná i v tomhle... a trochu jednoduchá
přidáno 03.12.2012
hodnoceno 22
čteno 1611(30)
posláno 0
přidáno 14.08.2012
hodnoceno 18
čteno 1586(28)
posláno 0
Čím déle zkoumám záhadný fenomén jménem ŽENA, tím více zjišťuji, jak málo o něm vím a množina všech těch neprobádaných oblastí dramaticky roste kvadratickou řadou...;o)
přidáno 06.06.2009
hodnoceno 30
čteno 2585(39)
posláno 0
V tejto verzii bola napokon prednesená na obrade, v sobotu, 6.9.2014.
přidáno 08.09.2014
hodnoceno 12
čteno 1253(14)
posláno 0
Vím, že bych se neměla ani pokoušet shazovat před vámi svojí vlastní tvorbu, taky nechci aby to tak vypadalo, jenom chci říct, že se vám tahle báseň bude možná zdát trochu jako klišé, ale pro mě je to něco víc a v tuhle chvíli mně ani moc nezáleží na vašem názoru. V každém případě za ně stejně děkuji.
přidáno 12.11.2011
hodnoceno 86
čteno 3305(106)
posláno 0
amaterská básnička o jedný skvělí slečně co si jí moc vážim!!PS. od tý slečny mam obrázek a je tam kluk a holka.
přidáno 09.09.2009
hodnoceno 5
čteno 1757(21)
posláno 0
A tohle zas vzniklo, když jsem četl báseň s poetickým a výstižným jménem "Krásná"od jiné skvělé autorky z literu, skrývající se pod nickem "lampička!" Jak málo stačí k inspiraci!...
přidáno 28.01.2008
hodnoceno 16
čteno 1674(33)
posláno 0
.................
přidáno 02.11.2010
hodnoceno 4
čteno 1929(14)
posláno 0
pro ........
přidáno 26.08.2009
hodnoceno 7
čteno 1704(16)
posláno 0
//prosím o maximální kritiku
přidáno 23.11.2010
hodnoceno 11
čteno 1835(37)
posláno 0
Znáte to, když se vám rozechvějí kolena a nejde to zastavit? …….:o))) Můj koník co ho mám na rameni tvrdí, že je to o šukačce, ale nedám na něj, je to přece romantika …O) proto jsem to zařadil pod kategorii láska-vyznání
přidáno 16.11.2011
hodnoceno 8
čteno 1541(13)
posláno 0
báseň v modrých barvách pro moji múzu...
přidáno 26.11.2011
hodnoceno 13
čteno 2832(35)
posláno 0
přidáno 16.09.2009
hodnoceno 6
čteno 3247(27)
posláno 0
... vzpomínka na krásný letní podvečer
přidáno 19.09.2009
hodnoceno 5
čteno 2121(23)
posláno 0
přidáno 07.12.2007
hodnoceno 11
čteno 2242(23)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]
» řekli o sobě
veronika řekla o Liss Durman :
liss..rozumime si, vzdycky se ti snazim komentem neco sdelit, ale asi ne vzdycky se mi to podari..co bych ti chtela rict je to, ze sem rada, ze te znam-neznam a jestli si v ty plzni, tak se koukej nekdy ozvat...:)...libi se mi, jak si uprimna a stojis si za tim svym..
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming