|
BV
|
|
|
|
.. tohle bylo původní dílko, které jsem vložila do soutěže.. ve výsledku mi přišlo moc seriozní, suchý a průhledný, co se týká autora, takže jsem nakonec šla vymyslet "vyzpívaný stropy" :)) (https://www.psanci.cz/tema_dilo.php?kus_id=311-vyzpivane-stropy) a nelituju! :D
|
|
včeronoční.nojo.
|
|
Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
|
|
jenže jednou se probudim a ty tady nebudeš
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=n_MVFJh1I8Y
|
|
experiment .... a asi poslední věc na dlouhou dobu ..... :)))
|
|
...ke komentu..a tak... de to ze me....
|
|
tom>jestli to budeš číst, tak se předem omlouvám za vulgarity
otazník>není to báseň, proč by taky bejt měla?
puero> compadre navždy.
ne, vážně se se mnou právě nerozešla žádná holka, možná i proto že sem pořádně nikdy žádnou neměl (z přesvědčení, ne z zoufalství)!
|
|
taky ze ne...
|
|
Poetismem ojíněná... Napadla při čtení Nezvala... Je to taková slovní a obrazová hříčka...
|
|
|
|
|
|
Jedna z mých osobnějších...
|
|
...aktualni
|
|
https://www.youtube.com/watch?t=77&v=Z1Kl_YiJEJs
|
|
k svátku pro moji nejmilejší ...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Berethir [18], NoWiš [14], l0v3 [12], Tutti Frutti [8]» řekli o sobě
Nikytu řekla o Psavec :Umí-li někdo spojit báseň a vtip, pak je to právě Psavec! U jeho básní ze vždy dobře zasměju a za to mu moc děkuju.-)

