|
momentka o chybování:-)
asi to časem ještě trochu rozvinu..(můžete mě pomoci:-))
|
|
|
|
vzpomínka na léto
|
|
Všem vám, milí poetové, přeji hezké velikonoce - co nejvíce na sluníčku a s úsměvem........:-)
** A toto je malá náladová pidiaturka na velikonoční téma....
|
|
Zpátky ni krok
|
|
...Čas se mi krátí...
|
|
..už ani víno nezahřeje..
|
|
V mojom starom (komunistickom) slovníku toto helso chýba. Tak som vymyslel vlastnú definíciu.
|
|
NApadlo mně to, když jsem se dívala do zrcadla a musela jsem se hrozně smát, ani nevím čemu ... Krátká oddechovka pro pobavení, snad se v ní třeba i někdo z Vás pozná.
|
|
Malá miniatura, která uváděla jednu z mých básní jako anotace na jiném serveru, ale samotná má pro mně mnohem větší hodnotu.
PS: Komentáře všeho druhu potěší :o)
|
|
|
|
tam mezi květy růží.
|
|
|
|
jakýsi rozmar mysli v pozdních večerních hodinách
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
colorka řekla o jackiesparrow :Léňa, moje jmenovkyně... Čím to, že tobě to jméno sluší víc? x)

