podobná díla k I've found you


Právě jsem to dopsal, už to má i melodii. Věnováno do Slaného...
přidáno 12.03.2009
hodnoceno 23
čteno 3338(70)
posláno 0
Dílem odžitá, dílem smyšlená - jako většina písní... Věnovaná všem, kteří stále marně hledají svůj protějšek...
přidáno 11.10.2010
hodnoceno 17
čteno 1972(58)
posláno 0
název není samoúčelnej...
přidáno 10.02.2009
hodnoceno 32
čteno 3517(99)
posláno 0
sluneční popěvek pro dobrou náladu ;) Věnováno všem zamilovaným.
přidáno 11.06.2009
hodnoceno 20
čteno 2495(50)
posláno 0
přidáno 10.06.2009
hodnoceno 17
čteno 2104(58)
posláno 0
píseň o písních, o přírodě, o živé vodě... A k té mp3: jedná se jen o základní náčrt - ještě by tam měl být saxofon, basa a další nástroje...
přidáno 21.02.2011
hodnoceno 11
čteno 2539(43)
posláno 0
text: Puero, hudba: milancholik
přidáno 24.06.2009
hodnoceno 16
čteno 2082(65)
posláno 0
bilanční, potemnělá, stavitelská
přidáno 04.09.2009
hodnoceno 14
čteno 2882(65)
posláno 0
přidáno 12.05.2009
hodnoceno 13
čteno 2357(52)
posláno 0
Tak vám konečně můžu představit výsledek dvouměsíčního pachtění se s českým textem na Bocelliho hitovku Vivo per lei (http://www.youtube.com/watch?v=N3WOVnTz-Yo)
přidáno 16.03.2009
hodnoceno 8
čteno 2290(37)
posláno 0
přidáno 14.02.2009
hodnoceno 10
čteno 2241(42)
posláno 0
(pro Marcelku)
přidáno 11.05.2009
hodnoceno 7
čteno 2401(45)
posláno 0
spoluautorka: Pavla Urbanová (omluvte prosím kvalitu live nahrávky)
přidáno 07.06.2009
hodnoceno 9
čteno 2235(37)
posláno 0
odkaz na originál: http://www.youtube.com/watch?v=kRVF7KzyMeM
přidáno 18.02.2009
hodnoceno 10
čteno 1860(56)
posláno 0
Tak jsem si zase jednou vymýšlela.. a vzniklo z toho tohle... rozervěte mě! :) je to asi čtvrtý pokus s nejméně slyšitelnými chybami :D
přidáno 23.12.2010
hodnoceno 16
čteno 2581(79)
posláno 0
přidáno 21.02.2009
hodnoceno 14
čteno 2203(47)
posláno 0
hudba: francouzský nápěv (tradicionál)
přidáno 11.02.2009
hodnoceno 5
čteno 3188(22)
posláno 0
jeden archivní text :-) Spoluautor: M. Hefner. Zhudebněno Víťou Troníčkem (nazpívala pardubická skupina Poupata)
přidáno 06.03.2009
hodnoceno 8
čteno 3325(49)
posláno 0
...a bylo a je to složité...
přidáno 12.02.2009
hodnoceno 6
čteno 2293(43)
posláno 0
Omlouvám se za pár překlepů a přeřeků. Musel jsem si to nahrát. Jinak bych to byl schopnej zapomenout. Znám se.
přidáno 22.10.2014
hodnoceno 30
čteno 2093(26)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Ed.HaNy řekla o FallenAngel :
Derrie)) Sympaťák se sexy chraplákem :D Úžasnej poet a skvělá osobnost v padlém anděli . Naše ranní volání [once] a wish moments . Snad se budem nadále vídat a kontaktovat i v budoucnu . Mám tě ráda a vážím si tě opravdu hodně . x HaNy * {ps. wish moment}
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming