|
|
|
momentka... prostě mi tam vlítla
|
|
…jedna žena a jeden muž, ne v tomto životě, ne na této planetě.
|
|
Přepadli nás povodně ,néjsem asi jediný koho to bolí ale lití které utrpěli škody a moc strát , a já s ními cítím nemohu zato.
|
|
|
|
|
|
... a naposled ...
|
|
Spi sladce, Erzebet
|
|
Trošku schizofrenní básnička...
|
|
|
|
Potřeboval jsem si napsat píseň k jedné vzpomínkové akci. Bohužel se mi v dohledné době asi nepodaří nahrát, tak vkládám jen samotný text. Snad to není úplná blbost. Muziku si můžete zkusit třeba představit. Veselá není.
|
|
|
|
|
|
Trošku dost mi vlastně vadí to rozlišení básní... teď si někdo přečte, že je to taková a taková báseň a nebude mít to potěšení z překvapení a odhalení...
Každopádně, byl to sen. Jenom takovej malej sen...
|
|
|
|
Díky za všechny komentáře.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
mannaz řekla o BorůvkaB :Básnířka i prozaička, které umí chytit za srdce, ale nezůstává bez rozumu. S dílky propracovanými, s duší i humorem. Nosí v sobě velký talent a kupu přátelské laskavosti.


