|
…jedna žena a jeden muž, ne v tomto životě, ne na této planetě.
|
V krůpějích stínu
K ránu odcházíš
tichou branou
Pro střípky doteků
nechej zvony
I ony touží snít
Na chvíli v čase
staňme se lesy
a polím rána přejme
…v tomto životě a na této planetě
K ránu odcházíš
tichou branou
Pro střípky doteků
nechej zvony
I ony touží snít
Na chvíli v čase
staňme se lesy
a polím rána přejme
…v tomto životě a na této planetě
Závidím PrimaDen , že ona pochopila, já totiž ne...normálka :))) Samozřejmě, že líbí...toto se musí líbit, aj kdybych nechtěla :)
Taková jemnost z ní sálá, nádherná...Teď čtu komenty, právě ten konec je tam důležitý, navíc pro mě souvisí s anotací.
DDD: ioreth: Lusy: Nina93: PrimaDen: lidičky prímoví Psancoví... děkuji Vám! :-)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Okamžik s Ráchel : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : SPQR
Předchozí dílo autora : prostě "DOBROU CHUŤ!" ;-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Dott řekla o štiler :Zvíře. Nechutnej, neotesanej, pologramotnej, nemuzikální, chlípnej, tupej, kosmickej vágus. Ale mám tě ráda!

