podobná díla k Nezavírej...


název sám jest anotací....
přidáno 02.02.2009
hodnoceno 8
čteno 1746(13)
posláno 0
po společných úpravách s milancholikem :-) vybroušeno do konečné podoby....
přidáno 16.04.2009
hodnoceno 7
čteno 1438(14)
posláno 0
***
přidáno 12.03.2009
hodnoceno 6
čteno 1620(14)
posláno 0
ranní probuzení :-)
přidáno 30.04.2009
hodnoceno 10
čteno 1850(25)
posláno 0
přišla k nám paní zima a mě políbila múza:)
přidáno 18.11.2007
hodnoceno 17
čteno 2015(27)
posláno 0
přidáno 05.02.2009
hodnoceno 8
čteno 2151(24)
posláno 0
Zas jedna bláznivá básnická variace...
přidáno 07.03.2009
hodnoceno 8
čteno 1468(21)
posláno 0
Malé zamyšlení nad tím, co je to Láska...
přidáno 25.02.2009
hodnoceno 18
čteno 2101(35)
posláno 0
Říjen 2005. (tenkrát psáno jako školní slohovka =) )
přidáno 05.12.2007
hodnoceno 5
čteno 1502(23)
posláno 0
???
přidáno 07.03.2009
hodnoceno 6
čteno 1910(15)
posláno 0
seznámení přes internet
přidáno 24.11.2008
hodnoceno 11
čteno 3473(60)
posláno 0
budu čekat....
přidáno 25.05.2009
hodnoceno 11
čteno 1837(23)
posláno 0
Věnuji všem(včetně mě), které tu a tam bodne osten žárlivosti - i jako povzbuzení k tomu, že se nad tímto démonem dá zvítězit!!!
přidáno 09.11.2008
hodnoceno 16
čteno 1776(28)
posláno 0
bylo by zajímavé nahlédnout do srdce toho druhého
přidáno 26.11.2008
hodnoceno 8
čteno 1631(20)
posláno 0
.... někdy to sluníčko vyjde
přidáno 26.11.2008
hodnoceno 7
čteno 1945(17)
posláno 0
*
přidáno 29.03.2009
hodnoceno 6
čteno 1551(15)
posláno 0
už nevěřím, jen bloudím.. nevím, jesi je to báseň.. je to jen pocit a nálada. Nevrátíš se.. Ale snít se přece smí..
přidáno 08.02.2009
hodnoceno 4
čteno 1504(16)
posláno 0
přidáno 13.11.2008
hodnoceno 6
čteno 2023(20)
posláno 0
navazuje na "Ohnisko dní"......
přidáno 30.08.2009
hodnoceno 12
čteno 2227(22)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Liss Durman řekla o veronika :
Veruuu.. To je opravdu hodně těžký se vyjádřit, ale pokusim se. Píšeš skvělý dílka, líbí se mi jejich nezapomenutelná atmosféra, která mi zůstává v hlavě ještě dlouho potom. Na nic si nehraješ, všechno ti jde od srdce a nejspíš proto tě mám tak ráda.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming