|
název sám jest anotací....
|
|
po společných úpravách s milancholikem :-)
vybroušeno do konečné podoby....
|
|
***
|
|
přišla k nám paní zima a mě políbila múza:)
|
|
|
|
Zas jedna bláznivá básnická variace...
|
|
Říjen 2005. (tenkrát psáno jako školní slohovka =) )
|
|
???
|
|
seznámení přes internet
|
|
Věnuji všem(včetně mě), které tu a tam bodne osten žárlivosti - i jako povzbuzení k tomu, že se nad tímto démonem dá zvítězit!!!
|
|
|
|
bylo by zajímavé nahlédnout do srdce toho druhého
|
|
*
|
|
už nevěřím, jen bloudím.. nevím, jesi je to báseň.. je to jen pocit a nálada.
Nevrátíš se.. Ale snít se přece smí..
|
|
navazuje na "Ohnisko dní"......
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Mitzi řekla o LoveWillTearUsApart :Byl jednou jeden sladký sen, který vlastně možná ani nebyl tak sladký... Na to, abych pohádku dokončila, nemám nervy, zbývá mi jich už jen na snění.


