podobná díla k dřevěný kůň


zima
přidáno 28.11.2007
hodnoceno 20
čteno 1732(25)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=T2NEU6Xf7lM&feature=related
přidáno 24.05.2009
hodnoceno 10
čteno 1527(17)
posláno 0
Pocitovka...
přidáno 05.08.2012
hodnoceno 14
čteno 1620(27)
posláno 0
.o me.
přidáno 16.01.2008
hodnoceno 13
čteno 1615(30)
posláno 0
po delsi dobe..
přidáno 14.01.2012
hodnoceno 15
čteno 1414(19)
posláno 0
stripky
přidáno 22.08.2012
hodnoceno 14
čteno 1546(23)
posláno 0
posloucham si tu the weeknd, jsem na facebooku, jdu si pustit film a nedelam nic. tesim se, az mi prijede zpatky a az zas zejtra skoncim v praci a budu delat to samy co ted. nic.
přidáno 23.08.2012
hodnoceno 10
čteno 1899(20)
posláno 0
přidáno 18.06.2008
hodnoceno 13
čteno 1994(28)
posláno 0
..
přidáno 11.01.2008
hodnoceno 7
čteno 1728(20)
posláno 0
. asi tak...přesně to plánuju zejtra celej den...bohemia jazz fest... záchrana........
přidáno 18.07.2008
hodnoceno 11
čteno 1764(24)
posláno 0
desne stara.
přidáno 22.08.2008
hodnoceno 13
čteno 1461(32)
posláno 0
http://www.youtube.com/watch?v=a-7DBJfvnHE
přidáno 23.08.2008
hodnoceno 10
čteno 1766(33)
posláno 0
* * * ty sou pro tebe. pro ně.. ZA MĚ!
přidáno 13.02.2008
hodnoceno 6
čteno 1863(27)
posláno 0
'Dekuji ti, ze jsi tak trpeliva... Laska je choroba... To prejde...' 'Myslis, milacku?' mela oci ztezkle smutkem a pochybnostmi. 'Myslis?' /moulin rouge, str. 360/
přidáno 08.08.2008
hodnoceno 9
čteno 1383(20)
posláno 0
....
přidáno 05.05.2009
hodnoceno 12
čteno 1524(31)
posláno 0
.
přidáno 04.05.2008
hodnoceno 6
čteno 1427(23)
posláno 0
Tak já nevím. Chtěla sem napsat do tématickýho tejdne a vyšlo z toho tohle;+) vůbec mi nejde poslední dobou psát. tak prosím to omluvte:))
přidáno 13.07.2008
hodnoceno 13
čteno 1624(38)
posláno 0
přidáno 11.06.2008
hodnoceno 9
čteno 1234(35)
posláno 0
.....nine inch nails - sunspots
přidáno 08.01.2009
hodnoceno 9
čteno 1799(19)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
veronika řekla o Adrianne Nesser :
anett.. neskutecne si vazim ty duvery, co ke mne mas..ses hezka,chytra,uprimna holka..co ma svy pravy nazory a skvelou poezii plnou lasky, porozumeni, zivota..delas to dobre..bud ty..protoze takhle ses nejlepsi.. sem rada, ze te znam..**
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming