|
|
|
inspirovánp básní od K. J. Erbena Štědrý večer
|
|
vůbec neni strašidelná
|
|
|
|
Je libo se snad báti?
|
|
Boj s nenapravitelným koncem
|
|
No, co jiného psát pozdě v noci?
|
|
|
|
Občas toho člověk slyší...
|
|
|
|
Blouznění je někdy beznadějné.
|
|
Lehce šílený
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Něco o upírovi
|
|
Je to první dílo (jestli se to tak dá nazvat), které sem vkládám. Omlouvám se za případné chyby.
|

