podobná díla k Nech ma popol zarovná


V každé lži je pravda, v každé pravdě lež.Osvoboditel je okupant a okupant je osvoboditel.
přidáno 17.05.2021
hodnoceno 7
čteno 919(12)
posláno 0
Napořád
přidáno 02.02.2022
hodnoceno 5
čteno 839(18)
posláno 0
Útržková.
přidáno 07.02.2015
hodnoceno 5
čteno 1589(21)
posláno 0
přidáno 28.11.2020
hodnoceno 4
čteno 1070(8)
posláno 0
přidáno 17.09.2022
hodnoceno 7
čteno 806(18)
posláno 0
přidáno 07.02.2018
hodnoceno 13
čteno 2051(26)
posláno 0
A pořád neni líp, právě se zotavuju z britské mutace;-)
přidáno 10.02.2021
hodnoceno 7
čteno 1128(19)
posláno 0
přidáno 18.09.2022
hodnoceno 5
čteno 672(16)
posláno 0
přidáno 20.02.2018
hodnoceno 4
čteno 1710(17)
posláno 0
Jedna z mých básní z roku 2019 napsaná pro mou rozpracovanou knihu "Povídky a básničky". Rozhodl jsem se, že ji zde zveřejním, tak snad se vám bude líbit.
přidáno 23.02.2021
hodnoceno 4
čteno 943(12)
posláno 0
přidáno 19.09.2022
hodnoceno 3
čteno 644(13)
posláno 0
Všechny cesty vedou do Říma.
přidáno 14.04.2018
hodnoceno 1
čteno 1048(13)
posláno 0
přidáno 26.02.2021
hodnoceno 18
čteno 1218(27)
posláno 0
Jedna mini pro potěchu duše.
přidáno 03.12.2022
hodnoceno 4
čteno 721(15)
posláno 0
Jak ze mě vylítla tak jsem ji zastřeli...
přidáno 19.04.2018
hodnoceno 24
čteno 1282(26)
posláno 0
Snad jsem zvolil správnou kategorii.
přidáno 10.03.2021
hodnoceno 4
čteno 1136(13)
posláno 0
Je to hnus velebnosti. Za tenhle kousek může špatná nálada a Homér ;)
přidáno 05.03.2023
hodnoceno 6
čteno 714(14)
posláno 0
přidáno 18.02.2019
hodnoceno 6
čteno 1561(11)
posláno 0
Básničku jsem napsal pro parte, když mi zemřela babička. Dnes by oslavila 78. narozeniny. Odkládám si ji sem jako památku.
přidáno 19.03.2021
hodnoceno 4
čteno 970(12)
posláno 0
Nečekejte něžnou poezii o mateřství, ale to nejtemnější, co v sobě žena-matka může objevit, i když stále jedná z lásky, laskavosti a nesobeckosti. Báseň je surová, upřímná. Žádná pohádka. Psáno pro všechny ženy, které byly matkami jen na chvíli, nebo navždycky, ale potichu. I pro všechny ostatní, aby mohli lépe pochopit. Uvidíte sami, co ve vás zanechá.
přidáno 11.07.2025
hodnoceno 5
čteno 294(12)
posláno 0
1|2
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
NoWiš řekl o dvakredencedekadence :
Jednou mi hasila obličej, když jsem se popálil. Dodnes mi tam nerostou vousy. Prý to pak chutnalo jako karamel. Jednou mě popálila. Rusalka bez rybníčku, bolavá duše, námět na mý nejkrásnější básně. Kupodivu pořád šťastná, i když byste to do ní neřekli. Bolavá a šťastná. Jako odřený koleno v létě. Mám tě rád. Koleno, poleno.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming