|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Když je chuť.
|
|
|
|
Učení hrou.
|
|
I malá myška dovede polekat nejednu ženu, což můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Nevím proč tohle roztomilé zvířátko je důvodem takové paniky.
|
|
Přidávám další porci mých oblíbených limericků na pobavení. Možná Vám příjdou k chuti nebo snad k inspiraci, což by bylo docela fajn.
|
|
|
|
Jak to vidím.
|
|
Šikovná děvčata.
|
|
Určitě.
|
|
Spíš než báseň je to aktualitka ze života, třeba vás taky pobaví.
|
|
Moderní verze klasické české pohádky v řeči vázané. (Trochu starší text, ale snad nevadí, téma je to myslím věčné.)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Sophia [18], hidden [12], Kristýna [2], vercaambro [1]» řekli o sobě
Liss Durman řekla o Delivery :Teress... Mám tě ráda, ikdyž jsem tě nikdy nepoznala. Tvoje díla mi dokážou hodně říct - pokud dokážu číst pozorně. Moc sem sice nechodim, ale pořád tě čtu ráda.

