podobná díla k Konec


Jedna stará záležitost...ještě nepublikovaná...ze šuplíku...asi půlročního...;)
přidáno 30.01.2008
hodnoceno 18
čteno 1831(38)
posláno 0
"lásku"....?!
přidáno 21.10.2008
hodnoceno 18
čteno 2200(59)
posláno 0
srpnová...
přidáno 01.09.2008
hodnoceno 11
čteno 4472(25)
posláno 0
...jen jednou...slyšela ho po noci milování...a nikdy víc...budu ráda za komentáře;)
přidáno 01.03.2008
hodnoceno 17
čteno 2104(36)
posláno 0
Už nestojím o hry s ukrytými esy v rukávu...už nestojím o promlčené lásky...chci jen opravdovost...jsem lehce paranoidní a duševně chorá...:-D tak promiňte...*
přidáno 06.01.2008
hodnoceno 16
čteno 1822(45)
posláno 0
(I.N.) báseň je trošku staršího data (ale ne zase moc)... Věnováno tomu, který si ve virtuálním světě říká Sleeper, ale také všem těm, kteří nemohou - či nechtějí - přejít od slov k činům!
přidáno 19.11.2008
hodnoceno 10
čteno 1519(23)
posláno 0
(P.) pokračování předchozí ("Proč?") a i trochu s úsměvem.. však ztrácím "starou belu":-))
přidáno 19.01.2009
hodnoceno 8
čteno 1958(13)
posláno 0
Snažím se odprostit od starých pocitů a uzavřít jednu kapitolu v mém životě...doufám, že se marně nesnažím naučit odpouštět toho, který mi sám hodně ublížil...
přidáno 25.12.2007
hodnoceno 17
čteno 1932(44)
posláno 0
hořká miniatura
přidáno 01.11.2008
hodnoceno 9
čteno 1732(22)
posláno 0
jsem prokletá??
přidáno 08.11.2009
hodnoceno 12
čteno 2122(26)
posláno 0
*******
přidáno 03.01.2010
hodnoceno 12
čteno 1758(26)
posláno 0
Další šok pro vás! Podle básně kamarádky, co i tady má své řádky, jsem svou do komentu psal, teď i vám na pospas dal... Možná trochu udiví, že když o mně každý ví, že jsem muž, píšu jak žena , smutna, žitím unavena...
přidáno 27.12.2007
hodnoceno 10
čteno 2028(23)
posláno 0
škoda slov na anotaci.....
přidáno 29.01.2011
hodnoceno 12
čteno 2491(36)
posláno 0
volně na motiv W.Shakespeare, sonet 152
přidáno 22.11.2007
hodnoceno 4
čteno 1702(18)
posláno 0
Neměl jsem to dělat.....ale stalo se E
přidáno 04.02.2008
hodnoceno 3
čteno 1836(22)
posláno 0
Ze sbírky: "Uvadlá květena"
přidáno 13.03.2008
hodnoceno 5
čteno 1706(10)
posláno 0
Melancholické zamyšlení nad pomíjivostí lidských citů, které jsem kdysi napsal a nyní jsem je objevil, když jsem hledal cosi zcela jiného...
přidáno 23.01.2008
hodnoceno 12
čteno 2092(28)
posláno 0
I taková může zima být. E
přidáno 05.02.2008
hodnoceno 5
čteno 1947(20)
posláno 0
někdy to jde líp, někdy hůř, ale musí se jít dál!!!
přidáno 11.09.2008
hodnoceno 6
čteno 2071(14)
posláno 0
..starší..
přidáno 27.01.2008
hodnoceno 8
čteno 1906(23)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Rozárka :
Bylo nebylo.. a jednou přeci jen bylo.. a vůbec nikomu nepřišlo důležité, jak je to daleko /jako to obvykle v pohádkách bývá/... viděly se, poznaly se.... a minimálně jedna nikdy nezapomene na slečnu, která si na jejích kolenou četla deník....protože když ji obejmeš, zahrně tě nekonečnou důvěrou tak, že zapomeneš... jaký by to mohlo být, kdyby.... někdy prostě "kdyby" neexistuje.. a pohádky v našich srdcích mají neuzavřené konce, za které na oplátku dáváme a dostáváme naději na "příště"... jsem strašně ráda, že jsem tě mohla poznat... a doufám, že se ještě někdy uvidíme :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming