|
|
|
|
|
Mezi dvěma lidmi vzniká prostor, který neumí být prázdný ani naplněný.
|
|
Vážím si jí!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jen se musím vypsat, ráno moudřejší večera.
|
|
|
|
Nemám zkušenosti, jenom jsem to potřebovala s někým sdílet.
|
|
|
|
Važ si toho, co máš.
|
|
|
|
Žádné otroctví není tak potupné jako otroctví dobrovolné. Seneca
|
|
|
|
|
|
...
|
|
a tak nějak
|
|
Svítíčko sluní, jaro je za obzorem a mě je stejně nějak smutno.
|


