podobná díla k Linnéa


"Raz ťa tu nájdem a spadnem z nôh a budem mať pocit, aký má len Boh." :)) Pavol Habera
přidáno 14.07.2013
hodnoceno 20
čteno 1596(24)
posláno 0
přidáno 01.02.2014
hodnoceno 22
čteno 1732(26)
posláno 0
Vím, že bych se neměla ani pokoušet shazovat před vámi svojí vlastní tvorbu, taky nechci aby to tak vypadalo, jenom chci říct, že se vám tahle báseň bude možná zdát trochu jako klišé, ale pro mě je to něco víc a v tuhle chvíli mně ani moc nezáleží na vašem názoru. V každém případě za ně stejně děkuji.
přidáno 12.11.2011
hodnoceno 86
čteno 3304(106)
posláno 0
jen pro dva
přidáno 26.12.2014
hodnoceno 23
čteno 1800(35)
posláno 0
Nedávno jsem ji šeptal jedné úžasné dívce do ucha... Čekala na to v šuplíku dlouho....
přidáno 11.10.2007
hodnoceno 41
čteno 4617(211)
posláno 1
přidáno 25.07.2012
hodnoceno 27
čteno 2049(33)
posláno 0
přidáno 11.08.2012
hodnoceno 14
čteno 1905(17)
posláno 0
přidáno 14.08.2012
hodnoceno 18
čteno 1585(28)
posláno 0
zkuste psát o tom, jak milujete...a zkuste o tom nepsat:) jak jeden známý klasik řekl "jak málo miluje ten, kdo dovede říci, jakými slovy mu milenka vyznala svou lásku" :))
přidáno 11.05.2013
hodnoceno 9
čteno 2365(23)
posláno 0
V tejto verzii bola napokon prednesená na obrade, v sobotu, 6.9.2014.
přidáno 08.09.2014
hodnoceno 12
čteno 1253(14)
posláno 0
Dnes má narodeniny http://www.youtube.com/watch?v=V7dNdiqOiMk
přidáno 26.11.2013
hodnoceno 10
čteno 1660(7)
posláno 0
byla jednou jedna holčička ... (omlouvám se, ale nemůžu psát jenom pesimisticky:))
přidáno 04.03.2011
hodnoceno 11
čteno 2598(31)
posláno 0
Je posledná, tak to berte s nadhľadom, prosím. Chcem tu mať všetky 3, o nič iné nejde. Ďakujem za pochopenie. ;)
přidáno 17.06.2016
hodnoceno 10
čteno 1344(14)
posláno 0
Já... miluji
přidáno 01.10.2007
hodnoceno 28
čteno 4299(143)
posláno 0
možná bych konečně mohla být upřímná i v tomhle... a trochu jednoduchá
přidáno 03.12.2012
hodnoceno 22
čteno 1610(30)
posláno 0
Kouř z mojí večerní cigarety... ;)) * Mimochodem, byla tu už předtím, ale nějakým, pro mě záhadným způsobem, se vypařila... Nevíte, jak je to možný...?
přidáno 24.05.2008
hodnoceno 14
čteno 1871(28)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o DDD :
Bylo mi ctí mít Tebe i tvého kamaráda v mém lit. pořadu, hudba stále doznívá. :) Posunuli jste večer o několik levelů výš! Budu se těšit na další setkání s Vámi i Vaši muzikou, která bezpochyby přijdou!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming