|
|
|
Odlehčená miniatura :)
|
|
IX.
|
|
... tak jsem to upravil ... máte to i s obrázkem ... :-)
|
|
|
|
|
|
|
|
Vysedáváte u televize, nebo u fujsbuku?? Co se děje, lidi? :-D
|
|
|
|
podzimní inspirace. Otisk v blátě.
|
|
|
|
|
|
|
|
Ve zkratce jsem aktualizovala svůj stav na další měsíc :)
|
|
|
|
Co na srdci...
|
|
Mohla to být báseň (básně / láska), ale nepodařilo se mi dát dohromady víc než 4 sloky a navíc to nemělo žádný příběh. Rozhodl jsem se tedy dát vám k náhledu jednu sloku ;)
|
|
reakce na jednu moji starsi..basnicku?
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Nikytu řekla o A42 :Zbožňuji její netradiční a nezaměnitelný styl psaní. Rozhodně stojí za přečtení. :-)

