přidáno 02.09.2008
hodnoceno 6
čteno 1968(22)
posláno 0
Hloubá
houba?

NE!

Ani nebleskne.

Kdo zná houbu přemýšlící
ať jí zatleskne.
přidáno 02.10.2008 - 00:26
houbicky joo?:D
přidáno 15.09.2008 - 17:13
:-))Děkuju.
přidáno 09.09.2008 - 07:40
Možná, že velmi přemýšlí,
jak kdesi v jehličí,
na tebe si políčí.......:-)
přidáno 03.09.2008 - 20:59
Vykouzlil jsi mi úsměv na tváři, takže super.
přidáno 02.09.2008 - 20:24
takovy..k pousmani...pekny :)
přidáno 02.09.2008 - 19:17
Zaujalo mě to...velice...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Kdo zná? : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Červí
Předchozí dílo autora : Vzpomínky z cest

» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :
Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming