|
Nejraději cestuju do míst, kde jsem ještě nikdy nebyl ....
|
|
Jen si tak přemýšlím... :-D
|
|
pouhý výkřik a pokus o vypsání se - tentokrát to ale moc nepomohlo a mojí tvorbu doplňuje tenhle brak
|
|
|
|
Pokračování série „Nedobrý angličtin“, tentokrát jde o e-mail na IT oddělení. Čtěte pozorně, všechny chyby jsou záměrné.
|
|
|
|
žádné umění
|
|
Budoucnost určitých lidí.
|
|
Na pokračování... :P
Budu ráda za každý komentář!
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Lizzzie řekla o prostějanek :podle mě je to něco jako druh anděla s šibalským srdíčkem:)..ale ona mi pořád nevěří...i když je mi jasný, že jenom chce, abych ji o tom neustále přesvědčovala:):P

