|
|
|
Všude chtějí životopis -strukturovaný
|
|
báseň plná rýmu a krásných obratů zakončená povídkovou úvahou
|
|
Dé javú v každodennosti je někdy neopakovatelné právě silným pocitem tajemné blízkosti v vnímání krás všednosti, jenž nevyprchávají.
|
|
|
|
Pokud lidstvo jednou vstřebá tento přístup,tak si zasloužíme novou šanci na této planetě.
|
|
když láska nejde.
|
|
Každý člověk natírá svět barvou.Někdo bílou, někdo černou.
|
|
asociace my, lidé moderní, stejně jako lidé z doby ledové - četla jsem se synem Lovce mamutů :) je to stejné, bylo, jest a bude.
|
|
|
|
Život navléká na duše korálky z perel.(věnováno lidské perleti)
|
|
|
|
Lidé se bojí až nakonec strach končí zvykem,který nadobro časem zničí vůli cokoli měnit.
|
|
Neznám střední cestu, a tak točím kormidlem k horizontu.
|
|
Vopruz, sanfranciskej styl.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Prue-Halliwell [18], Aliwien [18], tami [15], morava [15], Padvephyr [13], Špunt [12], Modrý Vrabec [8]» řekli o sobě
Marnerin řekla o Allone :Je to nejlepší člověk na světě, ona se my vždy snaží pomoct a jsem jí za to vděčná.


