|
Čí je to vina?
|
|
netřeba anotace..pořád to bolí..
|
|
Momentálně prožívám ty nejštastnější chvíle v mém v životě a psát o tom jde uplně samo..:)
|
|
Prolog k tomuto zoufalému příběhu.
|
|
|
|
Je tu pokračovaní pana Posedlého, tentokrát sem se konečně odhodlal k činu.
|
|
|
|
|
|
jen jsem si to chtěla zkusit...
|
|
|
|
Volným veršem.
|
|
|
|
|
|
příběh dvou postav Vojáka a jeho manželky...
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Adrianne Nesser řekla o veronika :veru.. nemam slov. sqela holka. vzdycky me nejvic podrzi. nikdy bych neverila, ze muzu mit rada nekoho, koho znam z netu. a jeji tvorba? ctete ctete ctete! rozhodne to stoji za to! ;):-)*

