|
Čí je to vina?
|
|
netřeba anotace..pořád to bolí..
|
|
Momentálně prožívám ty nejštastnější chvíle v mém v životě a psát o tom jde uplně samo..:)
|
|
Prolog k tomuto zoufalému příběhu.
|
|
|
|
Je tu pokračovaní pana Posedlého, tentokrát sem se konečně odhodlal k činu.
|
|
|
|
|
|
|
|
básen věnovaná mé drahé polovičce :)
|
|
|
|
O jedné Královně.
|
|
|
|
...
|

