|
cestovatelská sonetka
|
|
Rád bych rozpoutal na tohle téma i diskusi. Je nesprávné podvést? Opravdu vždy? Existují výjimky? Existuje omluvitelná nevěra?
|
|
|
|
Myslím, že nemusím nic moc dodávat, neboť mé názory jsou všude v komentech v posloední době
|
|
...
|
|
Čím krásnější je den. Tím víc na tebe myslím.
|
|
|
|
Ve 2 ráno hozeno na papír. Tak trochu pro naše psance, tak trochu pro mě samotného.
|
|
|
|
...
|
|
|
|
|
|
Rok stará. Asi ani ne tak dobrá, ale proč ji nevyhodit ven
|
|
Stokrát přejetá květina parním válcem poezie. Když já je mám tak rád. Líbí se mi jejich skromná a jednoduchá krása.
|
|
Snůška rádobypoetických blábolů. Nic pro vyznavače jasných, jednoznačných a polopatických výkladů.
|
|
Ve škole nebylo co dělat a i můza mě opustila. Musel jsem 2 stránky poškrkat než jsem aspoň tohle vymyslel. Tak tedy aspoň něco ;)
|
|
psanec
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
targumures [17], Martin Dvořák [16], Minela [16], Eshak [15], Kakuzu [14], Lahváč [12], Filip [8]» řekli o sobě
Singularis řekla o Sebastián Wortys :Zcestovalý umělec, filozof a snílek v jedné osobě. Stvořitel 3D mouchodlaka na fazolové ovládání, nesčetných neologismů a spousty dalších výplodů nezávislé mysli. Svérázný, ale inteligentní a schopný. V jeho dílech je víc, než se na první pohled zdá. Občas mívá opravdu geniální myšlenky.

