|
|
|
A neplacu
|
|
|
|
|
|
poslední letní víkend 2014
|
|
Nejsou
|
|
|
|
..zpověď...když je nejhůř, musí to ven..
|
|
Upřímně? Ani mě to nebaví. Člověk si furt odmítá přiznat, jaká je troska. Fuj.
|
|
|
|
Už zase ptá se,
Dívenka v modrém.
Co špatné zdá se,
toho je hodně.
M. je tvůj podpis,
básníš jak bůh,
vymyslet nadpis
a uzavřít kruh.
|
|
|
|
|
|
|
|
Po tomhle si mě můj bratr už nikam nevezme.
|
|
večerní
shit
o
básni
v
básni
a
románu
v
románu.
a
jeho
v
ní.
|
|
|
|
|
|
Nedávno sa médiami prehnala správa o náleze papyrusu, ktorý "dokazuje" že Ježiš kristus mal manželku. Spočiatku som to ignoroval, ale médiá a ľudia v okolí tomu venovali pozornosť a moje rozhorčenie sa nad nezmyselnosťou celého toho humbuku vyústilo v to, že som spísal nasledujúci text v ktorom predkladám fakty, narozdiel od médii.
Pre tých čo tú "senzáciu" náhodou nezachytili: http://veda.sme.sk/c/6538974/papyrus-tvrdi-ze-jezis-mal-zenu.html
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marshal [15], rum.em [15], Fabulos [14], Ellie [14], Mitch Rowbrindger [11], Rusalka [11], Atti [9], Stínová holka [9], Kelaira [7], Tyra(nka) [3], Glorie [2]» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.

