|
|
|
Brno dnes 12.15 Po operaci očí mi moje beruška řekla:"Já vidím." :)
|
|
|
|
|
|
Báseň psaná po hospitalizaci na psychiatrickém oddělení v roce 2016.
|
|
- úskalí sezony -
|
|
Silně inspirováno koiščiným soutěžním sonetem ve veršotepárně. Tohle by měl být sonet dle lentiniovské formy (ABAB ABAB CDC CDC)...
|
|
Noc ze soboty na neděli. Stopy dvanáctiletého harcování po plesech.
|
|
Když pomine klid před před bouří a vyplují na povrch všechny křivdy. Co zbude potom?
|
|
Míval jsem svého času záblesky vzpomínek na své narození,a není to nic příjemného,spíš naopak.
|
|
|
|
Mám to rád...
|
|
where am I
|

