|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=jhl6c5wuvw8&feature=youtu.be
|
|
.. takové malé zamyšlení ze známého prostředí..
|
|
jedna vzpomínková, avšak aktuální
|
|
tri-nitro-triolet
|
|
.. za některé věci si asi opravdu můžeme jen a jen sami :)
|
|
|
|
.. jsem pro každou špatnost a tak jsem se nechala Orionkou svést a zkusila jsem něco vyplodit do soutěže na http://www.versoteparna.cz/.. zadání - rispet (ABAB CC DD) a použití slov: okno, muž, noha, duch, vůz .. berte to jako hru, ale klidně se vyjádřete :))
|
|
Básnická abeceda 4. díl: Bajka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
všem andělským maminkám a jejich dětem tam v nebi..
|
|
sonet shakespearovského typu
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Sophia [18], hidden [12], Kristýna [2], vercaambro [1]» řekli o sobě
veronika řekla o Liss Durman :liss..rozumime si, vzdycky se ti snazim komentem neco sdelit, ale asi ne vzdycky se mi to podari..co bych ti chtela rict je to, ze sem rada, ze te znam-neznam a jestli si v ty plzni, tak se koukej nekdy ozvat...:)...libi se mi, jak si uprimna a stojis si za tim svym..

