|
Jedna z novější tvorby... (Je zajímavý že čím víc píšu, tím míň se mi to rýmuje a má to menší rytmus)
|
|
...
|
|
Natahuje paži, a zaujmout se snaží... (Za každý názor budu velmi ráda)
|
|
Je důležité pochopit, že oheň pálí, a když prší, tak je hlína mokrá...
|
|
Pocity ze sobotního dne...každé vzkříšení stojí kapku bolesti, když se duše vrací z očistce zpátky do svého těla...
|
|
Ano - ne - ano - ne - ano - ne?
|
|
vlastně to není ani smutná báseň, ale nevěděl jsem kam s ní: )
o smutku, na kterém přese všechno shledávám něco krásného
|
|
Prostě někdy je člověku neveselo.
|
|
.............
|
|
Trochu tragické,hůř pochopitelné dílko...zase můj styl...:-)
|
|
...
|
|
Pro ni..
|
|
Každý děláme chyby .. tahle byla společná.
|
|
|
|
Pro ni...
|
|
Žeby další skrytý význam ? /Starší dílko, ale sedí stále stejně dobře/
|
|
Beznadějná... a to dnes opravdu jsem... :-)
Jenom taková momentovka, výkřik.
|
|
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
xaire řekla o Erien, potulný bard :Přítel, který navždy zůstane v mém srdci.

