|
Sweet dreams....
|
Ticho je jak hudba bez noty,
já dorazil ve stínu temnoty.
V šeru jsem tě sledoval,
něžné sny tvé maloval,
rudě na zeď krví svou,
krví hříchy zbrocenou.
Naplním tě chladnou tmou,
cejch pohladí duši tvou,
doposavad nevinnou.
Však Maličká, nemusíš se bát,
to co přijde musíš dobře znát,
a nemá cenu se s tím prát.
já dorazil ve stínu temnoty.
V šeru jsem tě sledoval,
něžné sny tvé maloval,
rudě na zeď krví svou,
krví hříchy zbrocenou.
Naplním tě chladnou tmou,
cejch pohladí duši tvou,
doposavad nevinnou.
Však Maličká, nemusíš se bát,
to co přijde musíš dobře znát,
a nemá cenu se s tím prát.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Yana řekla o kmotrov :Jeho nadšení pro věc je tak nakažlivé, jeho projev je tak moudrý a tak plný života, že jsem hrdá na to, že znám kmotrova a že jsme si blízcí, je to pro mě pocta, znám kmotrova- tak zatichlého a tak hlasitého, plného inspirace a bohémského ducha, jo, a je strašně milé když se z něčeho raduje a směje se

