Sweet dreams....
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 1
čteno 1675(11)
posláno 0
Ticho je jak hudba bez noty,
já dorazil ve stínu temnoty.
V šeru jsem tě sledoval,
něžné sny tvé maloval,
rudě na zeď krví svou,
krví hříchy zbrocenou.

Naplním tě chladnou tmou,
cejch pohladí duši tvou,
doposavad nevinnou.
Však Maličká, nemusíš se bát,
to co přijde musíš dobře znát,
a nemá cenu se s tím prát.
přidáno 02.12.2007 - 14:13
Příjde mi to takové šroubované a ne přímo plynulé...

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Sladké snění : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Touha
Předchozí dílo autora : Síť

» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Yana řekla o kmotrov :
Jeho nadšení pro věc je tak nakažlivé, jeho projev je tak moudrý a tak plný života, že jsem hrdá na to, že znám kmotrova a že jsme si blízcí, je to pro mě pocta, znám kmotrova- tak zatichlého a tak hlasitého, plného inspirace a bohémského ducha, jo, a je strašně milé když se z něčeho raduje a směje se
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming