|
BV
|
|
Čí je to vina?
|
|
trochu rozpolcená ... možná
|
|
...
|
|
...
|
|
rozhovor
|
|
Láska je jako slza: vzniká v oku, dopadá do srdce (Publilius Syrus, Myšlenky) , jedna vzpomínková...avšak stále aktuální :-)
|
|
K čemu je všechno trápení,
když osud stejně nezměníš?
Raději hledej souznění
s tím, kdo již na Tě čeká již!
|
|
nás spojuje...
|
|
......
|
|
...... co je víc
|
|
Forma ABaAabAB (velká písmena označují identické verše, malá jen rýmovou shodu), jde tedy o osmiveší se dvěma rýmy. Zadaná slova: Cesta, důkaz, otec, mince, lotr.
|
|
...
|
|
|
|
|
|
a třeba jednou...
|
|
Slzy - muži je nemají rádi - přesto ani muž se někdy neubrání... a já pláču tiše a pláču perly
|
|
Takový je život, taková je láska, slova, úvaha, nic nového pod sluncem...
|
|
Ach...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
Werena řekla o Helee :Krásná bytost, jíž si vážím a ke které vzhlížím.. "Mám Tě ráda, ženuško.." :*..


