|
tak voní láska...
|
|
Starší báseň, ale včera mi celý den zněla v hlavě jako mantra - a pomáhala mi projít skrz včerejší "malou temnou noc duše"... děkuju :-)
|
|
Písňový text.
|
|
Jedna z novější tvorby... (Je zajímavý že čím víc píšu, tím míň se mi to rýmuje a má to menší rytmus)
|
|
svata pravda (jak pro koho)
|
|
kde jsi? tohle přece nejde!
|
|
Venku sice neprší (spíš sněží), ale pocity jsou stejné.
|
|
|
|
odcizení vzor Kafka
|
|
Je smutná, vlastně vůbec není o krajině.
|
|
|
|
|
|
...malá podzimní...
|
|
Natahuje paži, a zaujmout se snaží... (Za každý názor budu velmi ráda)
|
|
Je důležité pochopit, že oheň pálí, a když prší, tak je hlína mokrá...
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Jiskřička [18], jana.roz@seznam.cz [17], Kirsty [17], něco končí [14], Conely [9], cavansit [8], Andrea [2]» řekli o sobě
derrry řekla o Nikytu :Moc ráda ji čtu a moc ráda s ní prohodím občas pár písmenek mejlem. Chytrá holka s hlavou v oblacích a nohama na zemi. :-)

