podobná díla k Čert ví...


tehdy jsem byl takhle blízko podstaty štěští...
přidáno 26.10.2014
hodnoceno 18
čteno 1437(17)
posláno 0
aneb jak to zařídila příroda...se neubráníte...a proč taky? :-)
přidáno 25.06.2008
hodnoceno 9
čteno 2492(27)
posláno 0
Jednoduše. Asi v tom smyslu, že použitý zmuchlaný pytlík od čaje může vypadat jako vlašský ořech.
přidáno 24.03.2012
hodnoceno 4
čteno 2279(20)
posláno 0
už nějakou dobu si píšu myšlenky. Pocity. Vzpomínky. Tohle je jedna stránka z mého deníku (anotace: "Bože, nám tak strašně moc chybí láska...")
přidáno 26.05.2013
hodnoceno 11
čteno 1581(27)
posláno 0
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Dzany řekl o milancholik :
Je možné že jsem ovlivněn skupinou Kamelot,kterou poslouchám asi 15 let.Pokud jsem použil nechtěně snad jejich text,nebylo to umyslem.Dzany
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming