|
Stará s mou obvyklou podzimní šedou náladou :-). Jen do mě.
|
|
|
|
Trochu krutá blbůstka
|
|
|
|
|
|
Opravdu mini text, který mne napadl při práci na zahradě. Jen nepatrné zamyšlení, bez rozuzlení.
|
|
Velmi těžko zachytitelný stav. Nedokážu to úplně. Ale pokouším se.
|
|
|
|
Některé okamžiky se nezapomenou, zůstávají ne snad v paměti, ale kdesi v člověku, v něm rozprostřené. Krátká vzpomínková věcička.
|
|
Stalo se vám, že jste s někým někde byli a zažili to samé a každý si to pamatoval úplně jinak?
|
|
|
|
Jen tak, protože to nemám komu říct.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Už nějakou dobu nepíši zdaleka tak aktivně, jako tomu bylo dřív. Stalo se něco, že má múza odešla, ale nezmizela. A právě o ní je tento prozaický text. Něco jako zamyšlení se nad mojí vílou nebohou. :)
|
|
|
|
Starší textík, inspirováno zprávou z tisku.
|
|
|
1|2

