podobná díla k Nehořím, jen plápolám


přidáno 21.02.2015
hodnoceno 30
čteno 1662(27)
posláno 0
přidáno 15.10.2014
hodnoceno 22
čteno 1494(24)
posláno 0
...tu už nikdo neocení. Bez metafor, pouhé zhuštění emocí.
přidáno 17.12.2017
hodnoceno 28
čteno 1991(32)
posláno 0
přidáno 20.08.2014
hodnoceno 20
čteno 1394(27)
posláno 0
(ABAB CC DD) a použití slov: radost, rameno, potlesk, mrcha, blesk
přidáno 18.02.2015
hodnoceno 34
čteno 2142(24)
posláno 0
Čí je to vina?
přidáno 07.02.2012
hodnoceno 123
čteno 3749(223)
posláno 0
přidáno 13.11.2013
hodnoceno 24
čteno 1883(29)
posláno 0
a v každém pádě (i pádu) ...byl pozdní odpoledne druhý máj...tak ještě platí amnestie na takovéto počiny...
přidáno 02.05.2015
hodnoceno 16
čteno 1199(18)
posláno 0
Triolet (ABaAabAB) slova: mince, otec, lotr, cesta, důkaz
přidáno 03.03.2015
hodnoceno 14
čteno 1468(27)
posláno 0
Hodně osobní. Moc prosím o komentáře a jakékoli názory. / Kdyby někoho napadl trefný a jednoduchý název, byla bych vděčná. ;-)
přidáno 23.09.2011
hodnoceno 42
čteno 2233(60)
posláno 0
Starší pokus o písňový text. Takto je příliš stereotypní, zkoušela jsem upravit, mám různé verze s refrénem, ale pořád to není ono. Proto prosím o názor čtenáře, kteří mají s písněmi zkušenost... ale samozřejmě i ostatní :).
přidáno 15.04.2016
hodnoceno 13
čteno 1563(17)
posláno 0
přidáno 16.08.2023
hodnoceno 14
čteno 716(17)
posláno 0
přidáno 25.08.2014
hodnoceno 11
čteno 1495(13)
posláno 0
přidáno 25.09.2013
hodnoceno 10
čteno 1551(21)
posláno 0
aneb Sedm pádů je zbytečně moc... snad ještě platí ta májová amnestie :)
přidáno 03.05.2015
hodnoceno 11
čteno 1685(21)
posláno 0
přidáno 18.09.2013
hodnoceno 9
čteno 1490(22)
posláno 0
čárky mě omezujou, dílo o hovně
přidáno 14.03.2012
hodnoceno 16
čteno 1849(21)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]
» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :
mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming