podobná díla k Barevnou kaňkou v srdci


přidáno 07.03.2015
hodnoceno 12
čteno 1746(16)
posláno 0
Ať žijí básníci! Včerejší filmek mi dal inspiraci... :D když ženská začne veršovat,... je to konec básníku v čechách!
přidáno 15.02.2012
hodnoceno 23
čteno 1591(41)
posláno 0
..před spaním..
přidáno 08.07.2013
hodnoceno 8
čteno 1741(20)
posláno 0
Mé každodenní barvy. I omlouvám se za Jáství.
přidáno 19.09.2013
hodnoceno 7
čteno 1551(18)
posláno 0
..Zase lidé a lidé..tentokrát hříšníci ;)
přidáno 07.03.2012
hodnoceno 10
čteno 1504(10)
posláno 0
přidáno 24.05.2012
hodnoceno 8
čteno 1831(11)
posláno 0
..co dodat, stal se z toho fenomén, tak i chápu, že někteří lidé zapomínají co je to face to face, procházky, výlety..nechci nikomu křivdit, je mu smutno z toho, jak se lidé mění a v co.. (někteří)..
přidáno 25.05.2012
hodnoceno 8
čteno 1406(16)
posláno 0
..někteří lidé jsou zahleděni jen do sebe a neberou v podtaz jiné, výsledky jiných, trápení jiných..jedním slovem dokáží vše zničit jako domeček z karet...ale stavíme znovu, protože abychom mohli stavět dál, musí ho někdo zničit?
přidáno 05.06.2012
hodnoceno 8
čteno 1142(9)
posláno 0
...dlouho slibovaná
přidáno 19.06.2013
hodnoceno 11
čteno 1444(15)
posláno 0
Včerejší nespavost a stesk po přátelích (půl roku již bydlim v jiném městě kvůli práci odloučena ode všech :-/ ) ..přirovnání k lidem, bolesti, hrozbě ublížení...možná v tom lze najít ještě víc ;)
přidáno 23.02.2012
hodnoceno 4
čteno 1220(7)
posláno 0
... opäť jeden životný paradox - už ma ich postretlo pomerne dosť...
přidáno 18.09.2013
hodnoceno 12
čteno 1241(15)
posláno 0
jedna starší... našli by jste ji v zápiskách
přidáno 15.08.2012
hodnoceno 13
čteno 1264(12)
posláno 0
Zase asi trochu netypická...
přidáno 21.03.2012
hodnoceno 22
čteno 1598(37)
posláno 0
..Trápí mě pět ranních probuzení v týdnu...čekací doba na dny, které mě neskutečně naplňují štěstím a láskou..každý na něco čeká a musí se prát pro to, by mu bylo přáno :-)
přidáno 02.04.2012
hodnoceno 6
čteno 1546(13)
posláno 0
Tak trochu přikreslená zpověď mé osobnosti..v podstatě nechci nic ukončit kromě neustálého vnímání všeho fatálna a mého ,,zapadání,, do něj... Jsem senzibilní a bohužel nebo snad i díkybohu mám dar vidět blízkým do duší,měnit přístupy,názory i jejich myšlení.....jako by jste před sebou měli pár kusů kdejakých střepů a věděli,co že se to rozbilo...
přidáno 02.02.2012
hodnoceno 9
čteno 1513(18)
posláno 0
Óda pro sebevraha 2..
přidáno 10.05.2012
hodnoceno 7
čteno 1367(8)
posláno 0
..každý originálem avšak jsme jen sobě rozvinuté kopie...asi :)
přidáno 20.12.2012
hodnoceno 8
čteno 1630(13)
posláno 0
..milé, když jdete do práce a naleznete překvapení :)
přidáno 22.05.2013
hodnoceno 12
čteno 1732(29)
posláno 0
..V davu se osudy ztrácí v proudu anonymna..jako jsou cizí ostatní, jsme i my..a přitom má každý svůj svět, své místo, své oči..
přidáno 14.05.2012
hodnoceno 5
čteno 1179(10)
posláno 0
někdy se nic necítí a nic nepřichází, ale pak se to prostě semele... v duši, v hlavě, v srdci... v životě...
přidáno 15.01.2013
hodnoceno 8
čteno 1139(8)
posláno 0
1|2|3
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Mitzi řekla o veronika :
Neznám ji osobně, ale podle toho, co se dá vyčíst z její tvorby je to mimořádný člověk. Veroničina práce se dá rozdělit do dvou kategorií - skvělá a ještě lepší^^
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming