cítím, že přichází nějaký bod zlomu, nevím co přesně, ale vše se jistě vyjasní...
přidáno 28.02.2013
hodnoceno 19
čteno 1246(19)
posláno 0
po konzu ...hudba - nekonečná inspirace
přidáno 31.08.2009
hodnoceno 7
čteno 1559(26)
posláno 0
Erm...po dlouhé době...to vypadá...pořád stejně?
přidáno 18.08.2010
hodnoceno 7
čteno 1498(20)
posláno 0
Sem hrozně dlouho zvažovala, jestli ji mám zveřejňovat... Vím, že není dobrá, nemá hodnoty a kvality, co mají jiný básně... Je tu... Jen... Jen kvůli mý otevřenosti /prostě nebudu lhát/. A doufám... Že tě nebude bolet... /vás oba/. Je věnovaná... Chvílím, který byly někdy moc krásný, abych zapomněla a lhala... Ráda vzpomínám... Proč... To se neptej... Sama to nevím, snad proto, že teď je ta láska úplně jiná... Cítím se jinak, jsem jinak postavená... A... Miluju ,,dětský" vzpomínky... Silný chvíle ,,dětství" nejdou zapomenout... A... Já si nedokážu zakázat, abych na ně nemyslela... Odpusť... /jestli to budeš číst/... Je věnována jedněm očím, jednomu srdci, jedněm slzám... M... Mělo to skončit takhle... Asi jsem byla moc unavená... A... Potřebuju teď silnější slova a silnější radost... /díky za ni... Nevyměním ji./ Nezlob se... A ty mi odpusť... *****
přidáno 05.03.2008
hodnoceno 13
čteno 3861(72)
posláno 0
...o prevítcích a těch ostatních...
přidáno 16.01.2010
hodnoceno 12
čteno 1647(25)
posláno 0
Čím déle na ten obrázek koukám, tím míň se mi líbí... no ale asi jsem tehdy měla důvod ho takhle nakreslit. Vznikal souběžně s básničkou. (uleželá záležitost, už je nějaký čas na literu)
přidáno 06.03.2008
hodnoceno 8
čteno 2676(39)
posláno 0
I mladí,vidí to co jiní.
přidáno 04.03.2013
hodnoceno 7
čteno 1396(19)
posláno 0
bez ní by nebylo doma...*...
přidáno 29.04.2008
hodnoceno 15
čteno 1696(51)
posláno 0
...netuším, jak to pojmenovat, ani co k tomu dodat...
přidáno 10.03.2010
hodnoceno 8
čteno 2065(26)
posláno 0
přidáno 06.03.2013
hodnoceno 11
čteno 1768(15)
posláno 0
Zase jedna v přesně mým stylu...už jsem jaksi zatvrdla v jednom místě a nejde z toho napravo ani nalevo...(ale oni to nevědí) původně k tomu měl být i hudební blábol hraný mnou na kytaru,ale nevím jak to sem vložit,dobře tak :-)
přidáno 12.12.2008
hodnoceno 4
čteno 1582(14)
posláno 0
Sportovní klub u řeky, zfetovaný futra a tak
přidáno 07.03.2013
hodnoceno 3
čteno 1551(8)
posláno 0
... tematicky navazuje na historicky první číslo PPam a nevybíravým způsobem opět vyjadřuje kritický postoj autora k hodnotám dnešní společnosti, a především mládeže. /Pozn. autora: budiž v názvu nalezen odkaz na K. Kryla/ zdroj: PPam IV. Napsáno po přečtění http://www.psanci.cz/dilo.php?dilo_id=6814-kdyz-zelva-vzda-zavod-a-zajic-je-hajzlik
přidáno 19.05.2009
hodnoceno 3
čteno 1426(14)
posláno 0
přidáno 03.05.2010
hodnoceno 3
čteno 1731(10)
posláno 0
přidáno 06.06.2009
hodnoceno 7
čteno 2007(30)
posláno 0
přidáno 20.05.2010
hodnoceno 7
čteno 1784(13)
posláno 0
přidáno 02.09.2013
hodnoceno 24
čteno 1686(39)
posláno 0
1|2

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming