|
Co si o ní myslet ???
|
Zrnka písku v přesýpacích hodinách
sypce odměřují čas
sedí v polstrované místnosti
a poslouchá jejich vymyšlený tikot
jsem
snad v hrůzostrašných snech
nebo laudánem způsobených vidinách
neví o sobě
neví o životě
neví o světě
a tak...
vše se vlní
z rozpraskaných rtů
prahnoucích po vodě
vysává krev
nebo je rovnou otře o rukáv
sní
o veliké porci cukrové vaty
obnažených dívčích klínech
cholerických politických projevech
zkrvavených pavoučích nožičkách
a tak....
chvíli smích
chvíli pláč
utéct před tím
ale kam ?
sypce odměřují čas
sedí v polstrované místnosti
a poslouchá jejich vymyšlený tikot
jsem
snad v hrůzostrašných snech
nebo laudánem způsobených vidinách
neví o sobě
neví o životě
neví o světě
a tak...
vše se vlní
z rozpraskaných rtů
prahnoucích po vodě
vysává krev
nebo je rovnou otře o rukáv
sní
o veliké porci cukrové vaty
obnažených dívčích klínech
cholerických politických projevech
zkrvavených pavoučích nožičkách
a tak....
chvíli smích
chvíli pláč
utéct před tím
ale kam ?
Pěkná, obrat s přesípacími hodinami a vymyšleným tikotem... hodně povedené... :-)
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Blázen mluvící sám k sobě : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Smaragd
Předchozí dílo autora : Opilecká
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Dimi [18], HloubkovyPlavec [16], Ultramisicka [10]» řekli o sobě
človiček řekl o "Autor"sám :Jsme stejní,ve verších ostatních hledáme sebe,hledáme odpovědi na své pocity,emoce,lásky,bolesti trápení.Jsou verše které nás přesahují a verše které teprve rostou,přesto to píše jedna velká bytost složená z lidí,Mějme tu bytost,naše kolektivní fluidum rádi,rozvíjejme ho a pomáhejme mu.S láskou k Vám všem človíček.

