|
|
|
První dílo od října
|
|
Viz. Cvokhauz
|
|
Je to haiku nebo ne? Každopádně je to taková malá hloupost .... už jste letos byli na plese ? Je tam dost kozlů :) ...
|
|
… na poctě a počtu slabik nezáleží …
23.10.2010
|
|
nojono.
|
|
|
|
Lidé jsou pořád stejně pohodlní jako před několika tisíci léty, nehodlají se učit novým věcem, přijímat nové skutečnosti... Proroka je snazší zabít, než přijmout, ne?
|
|
...tohle...
|
|
Štěstí : pro ty co nechápou, a nečetli quo vadis. Nero, (5. římský císař) vládl krutovládou, a pak když ho za to měli trestat, se podřízl... paradox je, že když umíral, tak mu posel přinesl dopis s milostí
|
|
|
|
19.09.2009 - původní anotace:
toulala jsem se dnes cestou z prednášek po Praze ... volně – pocity ...
|
|
o životě
|
|
|
|
lamentace alkoholika nad vlastní bídou
|
|
Taková miniaturka založená na skutečných událostech. (Vložena na přání) :-)
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Orientera [17], James Libustka [15], Elis-Němečková [13], jsph [9], Alma Neradostná [4]» řekli o sobě
Dream řekla o Hunter :Častý melancholik a snad ještě větší snílek než jsem já. Držím mu palce ve všem, protože on je asi jeden z mála lidí, kdo si zaslouží svůj malý dokonalý svět a život. Snad se mu všechny sny jednoho dne vyplní a snad sám nad sebou nezlomí hůl - udělal by totiž nehoráznou hloupost.

