|
.......................
|
|
.....
|
|
bez
|
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=ueg_mXrWoOc
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=DyOAd-eDPJQ&feature=related
|
|
Tohle byla jedna z básní, co jsem dal na literu G.P. do komentu k "Veršohraní aneb o měsíci 100x jinak"./Psali to s cecilkou!/ Koment se ztratil a já ji oplakal, protože byla psána přesně v jejich stylu jako 100+1. doplněk...Konec záhady, má to tam dvakrát a já to pokaždé otevřel jinde!/*18.10.2006 a 8.11.2006!/
A těch básní mají nakonec 101 už oni dva!
|
|
bez
|
|
Tarja Turunen - Our Great Divide
|
|
.................
|
|
....
|
|
....... tečky, co jiného
|
|
............... okamžikovka ............. pod vlivem několika chatů na skypu ......
|
|
...
|
|
... teda ... jestli tohle přečtete ... tak jste fakt dobrý! ...
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]» řekli o sobě
Mamka řekla o casa.de.locos :To ne já- to ten Erben.

