|
...ta poslední pro tebe .....
|
Uběhl už dlouhý čas
co viděla jsem tě naposledy ....
Zmizela prostě láska v nás
jak zjara na všech řekách ledy ...
Tvou tvář vybavím si stěží
stejně tak tón tvého hlasu
na tom už tolik nezáleží
prostě zmizels v propadlišti času ...
Smutek , který jsi v očích měl
ten se však do paměti vryl ....
i vítr ,co skučel, oněměl ....
když polibkem ses rozloučil ....
V mých vzpomínkách jsi dál
tím nesmělým klukem
s batůžkem na zádech ....
...co věnoval mi doteky ..
první ....tak nesmělé ....
...které přesto braly dech ....
Na pár prchavých okamžiků
stal ses mým největším
splněným přáním .....
úsměvu trochu bolavému
i po té době
stěží se bráním .....
Bylo to nádherné
a bylo toho dost ....
V mých peřinách spal jsi -
nejvzácnější zvaný host ...
Dneska můj smutek polevil
i bolest z toho, že ses ztratil ....
Chtěla bych , aby ses naposled
vzpomínkou k tomu krásnému vrátil ....
Tuším , že moje dnešní zpověď
pro tebe nemá žádnou cenu....
Jen chci ti říci závěrem ...
Nikdy ÚPLNĚ
n e z a p o m e n u...
co viděla jsem tě naposledy ....
Zmizela prostě láska v nás
jak zjara na všech řekách ledy ...
Tvou tvář vybavím si stěží
stejně tak tón tvého hlasu
na tom už tolik nezáleží
prostě zmizels v propadlišti času ...
Smutek , který jsi v očích měl
ten se však do paměti vryl ....
i vítr ,co skučel, oněměl ....
když polibkem ses rozloučil ....
V mých vzpomínkách jsi dál
tím nesmělým klukem
s batůžkem na zádech ....
...co věnoval mi doteky ..
první ....tak nesmělé ....
...které přesto braly dech ....
Na pár prchavých okamžiků
stal ses mým největším
splněným přáním .....
úsměvu trochu bolavému
i po té době
stěží se bráním .....
Bylo to nádherné
a bylo toho dost ....
V mých peřinách spal jsi -
nejvzácnější zvaný host ...
Dneska můj smutek polevil
i bolest z toho, že ses ztratil ....
Chtěla bych , aby ses naposled
vzpomínkou k tomu krásnému vrátil ....
Tuším , že moje dnešní zpověď
pro tebe nemá žádnou cenu....
Jen chci ti říci závěrem ...
Nikdy ÚPLNĚ
n e z a p o m e n u...
V dlaních držíš vzpomínky jak živou vodu,
tvá Zpověď zaslouží si přes 100 bodů:-)
moc hezké a hloubkové!
tvá Zpověď zaslouží si přes 100 bodů:-)
moc hezké a hloubkové!
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Zpověď : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Noční probuzení
Předchozí dílo autora : Chvilková .....
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
marty [14], Meluzina [13], Caro_in [13], arwmarie [13], Sirael [11], nanynaaa [10], mprecek [9]» řekli o sobě
shane řekl o Severka :Má šťastná hvězdička, která mne svými krásnými básněmi inspirovala k mnohým hříškům. Díky úspěšnému starosvatění naší skvělé kámošky a básnířky prostějanka se známe ještě z dob, kdy nám bylo oběma krásných sedmnáct / jí jednou, mně hned třikrát!/. To je věk, kdy se člověk rád nadchne pro všechno krásné, ještě neumí skrývat své pravé city a nemá daleko pro velká slova! A když pak narazí na někoho podobného, je to paráda a skvělý odvaz! Milá Lenko! I já si vážím Tvého upřímného přátelství, které, jak se zdá, přežilo i zkoušku dospělosti, o čemž svědčí i to, že jsem jedním z VIP, kterým jsi tu postavila pomníček z milých slůvek. Je pravdou, že jsme se už dlouho nikde nepotkali a třeba ani ještě dlouho nepotkáme, ale když je mi smutno, kouknu na nebe a vzpomenu si, že jedna hvězdička tam kdysi svítila jen pro mne, že mne někdo zval svým milým sluníčkem a otvíral mi srdce dokořán, aniž by mne znal jinak než z těchto stránek. Bylo moc milé si číst podobné věci i kdyby to byl jen milosrdný klam...;oX

