|
Trošku dost mi vlastně vadí to rozlišení básní... teď si někdo přečte, že je to taková a taková báseň a nebude mít to potěšení z překvapení a odhalení...
Každopádně, byl to sen. Jenom takovej malej sen...
|
|
Pre Doda,ktorý dal prednost heroinu pred životom.
|
|
Po dlouhé době zase jedna hnusná pocitovka.
|
|
|
|
|
|
3;)
|
|
20.2.2012 23:23
|
|
Původně jsem anotaci nepsala, ale raději. Báseň je o pacientce na psychiatrii.
|
|
|
|
(co čekat)
|
|
|
|
|
|
|
|
Nehoda belgického autobusu ve Švýcarsku, vždycky to prožívam nějak přecitlivěle, ale tady jde navíc o děti
|
|
Taky jedna starší básnička.
|
|
Některé tramvaje mají jen jednu trasu a cíl
|
|
Pro M.T.
|
|
Nevěděl jsem kam to zařadit.... neberte to ale že to má být nějaké velké dílo.... děkuji
|
|
koresponduje s náladou.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0+1 skrytých» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
loner řekl o DDD :Nejenže miluje ibišky, píše také dobré básně. A kromě básní je fajn parťák do diskusí ... jo, to je DDD :)

