|
kdo si hraje.. :))
|
|
nevím, jestli je to přepsáno správně, IPA je pro mě relativně nová a každopádně jde spíš o hříčku než o dílo vrcholného slohu. konec dvojznačný.
|
|
For my pain - Dancer in the dark
|
|
|
|
jestli bude někdy konec světa, tak si za něj můžeme sami
|
|
jedna z deniku. libi se mi... je mi blizka, je moje, citim to, co jsem citila kdysi... chmmm:)
|
|
|
|
Nenapadá vás lepší název?
|
|
|
|
|
|
2010
|
|
|
|
2011
|
|
|
|
|
|
2010
|
|
Moje první básnička
|
|
Dokopal jsem se k úpravě jedné básně. Snad se vám to bude líbit :)
|
|
2011
|
|
Dáááááááááádááááááááááá!!!! O:OKKSA NHNů}sdhm. , )´jz÷wčz h - Děkuji.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severak řekl o Dívka v modrém :taková legendární pokémonka. Byl jsem na ní docela zvědavý co je zač, pak jsem se s ní potkal jenom jednou skoro doslova jen z rychlíku.

