|
no... tak=)
|
|
asi celkem uhozená... ale co víc byste mohli chtít...
čtěte pouze na vlastní riziko... nebezpečí újmy na zdraví a životě...
|
|
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
|
|
jen takové memento...nechápu proč to vždy musí odnést ti, kteří se snaží být jen prostě sami sebou...:(
|
|
koncert HIM v Praze se mimořádně vydařil...i noc...s pugetem žlutých tulipánů a sklenicí vína;-D...v takovou noc se prostě spát nechodí...
|
|
..
|
|
Asi dost prkotina, ale snažím se vyjádřit svou malou starou hořkost.
|
|
:)
|
|
další z hodiny matematiky :)... byla bych ráda, kdybyste byli tak hodní a zanechali mi tu komentář :)
|
|
jednoduchá ale nesnadná, včera neděle nebude ale za týden byla zas, utopila se v kávě otrávené křikem racků co jak zjara chtěli zmást můj sluch.
|
|
...
|
|
|
|
Jak pojmenovat něco, co sami nevíte, co je...mé velké díky tobě, jež se svým věčným úsměvem, stala si se noční můrou každé mé chmury.
|
|
Pokusil jsem se o romantickou báseň.
|
|
Konečně být chvilku dítě...zas vzdálená realitě.
|
|
|
|
|
|
.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» nováčci
Rain» narozeniny
thoris [18], LoleHelča [16], Karla Koliniová [13], Let It Go. [12]» řekli o sobě
casa.de.locos řekl o NoWiš :Herec, básník, pretentious twat, nezávislý intelektuál a bratr ve všem kromě krve.

