|
nic v tom nehledejte :-) básník chtěl jenom říct, že se mu tento způsob zimy jeví poněkud podivným a radši by už jaro. Nějak se mu do toho povedlo zamotat i lásku k jeho ženě, neb seznal, že bez lásky jara prostě není :-)
|
|
není to báseň...je to zvratek...včera, předevčerem, pořád...mám chuť skočit si hlavou proti zdi a vyblejt se...ze sebe
|
|
|
|
|
|
původně pro tématickou soutěž "fotoinspirace"...
bohužel jsem to v čas nedokončil...
|
|
|
|
|
|
|
|
..Ty horší dny..
|
|
pocitovka
|
|
černá hladina, sentimentálně
|
|
|
|
..někdy to není tak jak to vypadá..
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
derrry řekla o Lea Aura :Pět let spolubojovnice v blbárně. I když se teď naše cesty rozešly, občas se spojí :-) Třeba tady...

