podobná díla k V zajetí času


Pozor, pozor...jak jsem slíbila, k V zajetí času se vracím :) možná narazíte na pár nesrovnalosti (třeba příjmení Anabell, nevím, jestli jsem ho už psala), jelikož se k tomu vracím po asi měsíci, takže..přeji příjemné čtení a už vím, jak to bude pokračovat, konec bude velmi překvapivý, a prozradím jen, že to bude (nejspíš, zatím :) ) otevřený konec ;)
přidáno 31.07.2012
hodnoceno 12
čteno 1536(14)
posláno 0
Konec první části románu, doufám, že konec překvapí :)
přidáno 16.08.2012
hodnoceno 12
čteno 1576(12)
posláno 0
taková odlehčenější kapitola :)
přidáno 24.02.2012
hodnoceno 12
čteno 1586(11)
posláno 0
Kapitola 1. ( prosím o jakékoliv názory a maximální kritiku)
přidáno 18.11.2011
hodnoceno 10
čteno 1757(26)
posláno 0
Kapitola 2
přidáno 19.11.2011
hodnoceno 6
čteno 1372(15)
posláno 0
kapitola 3.
přidáno 20.11.2011
hodnoceno 6
čteno 1492(15)
posláno 0
Po dlouhé době jsem se k tomu zase vrátila :)
přidáno 03.02.2012
hodnoceno 7
čteno 1460(14)
posláno 0
už pracuji na XIV. kapitole :) a kdyby vám neseděla reakce Victora na Anabell, tak jsem to upravila v 9. kapitole kdy mluvil s Agnes (Anabell) :)
přidáno 22.02.2012
hodnoceno 8
čteno 1361(12)
posláno 0
Omlouvám se, ale od jednoho čtenáře jsem schytala dost drsnou vlnu kritiky, tak proto to tak dlouho trvalo, vzal mi chuť k psaní :( Snad se to bude líbit. Jak ne, tak to napište...
přidáno 17.04.2012
hodnoceno 7
čteno 1284(11)
posláno 0
Trošku ofláknutá, příště to bude lepší :)
přidáno 05.05.2012
hodnoceno 8
čteno 1343(12)
posláno 0
6.kapitola
přidáno 17.12.2011
hodnoceno 5
čteno 1337(14)
posláno 0
7.kapitola
přidáno 20.12.2011
hodnoceno 6
čteno 1392(13)
posláno 0
Trochu delší, tak snad vás to neodradí :)
přidáno 15.03.2012
hodnoceno 7
čteno 1260(11)
posláno 0
Vztahy se nadále vyhrocují...přeji příjemné čtení :)
přidáno 28.07.2012
hodnoceno 8
čteno 1284(9)
posláno 0
Já vím, pozdě ale přeci...nezaoomněla jsem :) jen jsem ted neměla časf, dělali jsme koupelnu a navíc začala škola...:/ ale nebojte, bude to pokračovat a dokonce mám námět i na pokračování ;) takže je na co se těšit :)
přidáno 30.09.2012
hodnoceno 6
čteno 1192(9)
posláno 0
Prosím, nehledejte chyby :) Přiznám, že jsem to po sobě nečetla, spěchala jsem. Hleděla jsem spíše na obsah :) Příjemné čtení
přidáno 13.08.2012
hodnoceno 6
čteno 1080(9)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
zamilovana do nezamilovane doby řekla o Delivery :
Mám ráda její názory. Mám ráda její tvorbu. Kdysi jsme si hodně psaly.. a přestože jsem ji nikdy neznala.... říkaly jsme si různý věci... myslím, že bude hodně... hodně...dobrej člověk ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming