pocitovka
přidáno 25.01.2012
hodnoceno 18
čteno 1557(30)
posláno 0
od určitý doby mívám strachy...dneska ráno jsem se s jedním takovým probudila
přidáno 22.11.2011
hodnoceno 12
čteno 1263(25)
posláno 0
/ básně / ostatní / svět /
přidáno 21.05.2011
hodnoceno 12
čteno 2067(36)
posláno 0
...byla jsem v Paříži
přidáno 08.05.2013
hodnoceno 16
čteno 1600(22)
posláno 0
když vás trápí hladomory, války, massmédia, reklama, smrt a spousta nepodstatných věcí...
přidáno 23.04.2011
hodnoceno 10
čteno 1581(29)
posláno 0
trocha dojmů z léta :)
přidáno 18.10.2011
hodnoceno 9
čteno 2293(32)
posláno 0
asi celkem uhozená... ale co víc byste mohli chtít... čtěte pouze na vlastní riziko... nebezpečí újmy na zdraví a životě...
přidáno 23.01.2008
hodnoceno 22
čteno 2058(41)
posláno 0
přidáno 18.12.2007
hodnoceno 24
čteno 2021(29)
posláno 0
dneska se dožila stáří jednoho roku...
přidáno 02.01.2011
hodnoceno 12
čteno 1763(29)
posláno 0
další z hodiny matematiky :)... byla bych ráda, kdybyste byli tak hodní a zanechali mi tu komentář :)
přidáno 17.06.2008
hodnoceno 13
čteno 2378(33)
posláno 0
čichej a neuvidíš, poslouchej a čaruj, ciť a neucítíš... další před tím varuj
přidáno 17.09.2008
hodnoceno 13
čteno 1870(38)
posláno 0
přidáno 21.01.2008
hodnoceno 16
čteno 1849(52)
posláno 0
přidáno 18.09.2008
hodnoceno 6
čteno 1782(14)
posláno 0
přidáno 09.12.2025
hodnoceno 19
čteno 228(17)
posláno 0
Je to pošetilé, asi blázním, ale v duchu Vám říkám „Ovečky moje!“
přidáno 03.09.2012
hodnoceno 5
čteno 1137(7)
posláno 0
přidáno 12.12.2025
hodnoceno 9
čteno 179(6)
posláno 0
hráááb...už to Fičí...zkouškové mě nadopovalo a teď mě ničí:D
přidáno 13.06.2011
hodnoceno 5
čteno 1696(28)
posláno 0
fajn
přidáno 15.10.2007
hodnoceno 12
čteno 1876(23)
posláno 0
... drobnůstka
přidáno 06.11.2018
hodnoceno 8
čteno 1595(12)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :
Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming