|
|
|
zbytečný sloup slov
|
|
|
|
|
|
Něco k zamyšlení. Já mám jasno, co vy? ;)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
...trocha freestyle z hrocha...
|
|
|
|
...až zejtra
|
|
Pro všechny odpůrce rýmu, co chcípaj mezi těmi "živými".
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
V příštím životě poznáme se ze zadu
|
|
...další nálož z grafomanského hnojiště...
|
|
básně/chlast
|

